Vukovarac osumnjičen za provale

Slika PU_VS/O nama-fotke/lisice4.JPG

U Policijskoj postaji Vukovar provedeno je kriminalističko istraživanje nad 26-godišnjakom iz Vukovara kojim je utvrđena sumnja kako je počinio kazneno djelo teške krađe i teške krađe u pokušaju

Foto: ilustracija

U Policijskoj postaji Vukovar provedeno je kriminalističko istraživanje nad 26-godišnjakom iz Vukovara kojim je utvrđena sumnja kako je počinio kazneno djelo teške krađe i teške krađe u pokušaju.

Kako ukazuju saznanja iz kriminalističkog istraživanja, 26-godišnjak je u noći 12./13. prosinca 2016. godine, provalio u trgovinu mješovitom robom u Vukovaru, u ulici Blage Zadre te otuđio veću količinu cigareta i suhomesmatih proizvoda, u vrijednosti nekoliko tisuća kuna.

Isto tako, u noći 12. prosinca 2016. godine, 26-godišnjak je provalio u trgovinu mješovitom robom u Vukovaru, u ulici Kriva bara, no, iz trgovine nije ništa otuđio.

Protiv 26-godišnjaka slijede kaznene prijave i privođenje pritvorskom nadzorniku PU vukovarsko-srijemske.



Stranica