Izigravanje zabrana iz sigurnosnih mjera

Slika PU_VS/O nama-fotke/prometni_policajac_pored auta.jpg

U dva slučaja utvrđeno da vozači upravljaju vozilom na cesti pod utjecajem alkohola i za vrijeme kada im je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja.

Foto: Pu vukovarsko-srijemska

U ranim jutarnjim satima, 14. lipnja oko 00.20 sati, na državnoj cesti Ilača - Tovarnik, prilikom obavljanja poslova očevida prometne nesreće u kojoj su tri osobe lako ozlijeđene, policijski službenici kontrolirali su 33-godišnjeg vozača osobnog automobila marke „audi“, vukovarskih registarskih oznaka. Tom prilikom utvrđeno je da vozač osobnog automobila upravlja vozilom na cesti pod utjecajem alkohola i za vrijeme kada mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima “B“ kategorije. 33-godišnji vozač iz Ilače kazneno je prijavljen Općinskom državnom odvjetništvu u Vinkovcima, radi počinjenog kaznenog djela Izigravanje zabrana iz sigurnosnih mjera i pravnih posljedica osude .

Dana, 14. lipnja oko 00.25 sati u Mirkovcima, ulica Vukovarska,  prilikom obavljanja poslova nadzora i upravljanja prometom na cestama, policijski službenici kontrolirali su 30-godišnjeg vozača osobnog automobila marke „mercedes“, vinkovačkih registarskih oznaka. Tom prilikom utvrđeno je da vozač osobnog automobila upravlja vozilom na cesti pod utjecajem alkohola i za vrijeme kada mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima “B“ kategorije. 30-godišnji vozač iz Lipovca kazneno je prijavljen Općinskom državnom odvjetništvu u Vinkovcima, radi počinjenog kaznenog djela Izigravanje zabrana iz sigurnosnih mjera i pravnih posljedica osude.



Stranica