- Objavljeno: 19.09.2017.
U prometnoj nesreći u Otoku teže ozlijeđena pješakinja
... 74-godišnjakinja iz Otoka je neoprezno, sa zelene površine, stupila na kolnik te je na nju naletio osobni automobil „Mercedes“, vinkovačkih registarskih oznaka, kojim je upravljao 25-godišnjak iz Komletinaca
Foto: ilustracija
Na području PU vukovarsko-srijemske tijekom protekla 24 sata zabilježeno je 11 prometnih nesreća, od čega 10 prometnih nesreća u kojima je nastupila samo materijalna šteta(Vinkovci-2, Vukovar-3, Retkovci, Jarmina, Tovarnik, Markušica, S. Jankovci) i jedna prometna nesreća u kojoj je jedna osoba teže ozlijeđena, o čemu više slijedi:
Jučer, 18. rujna, oko 14,30 sati, u ulici J. J. Strossmayera u Otoku, 74-godišnjakinja iz Otoka je neoprezno, sa zelene površine, stupila na kolnik te je na nju naletio osobni automobil „Mercedes“, vinkovačkih registarskih oznaka, kojim je upravljao 25-godišnjak iz Komletinaca. Uslijed udara i pada na kolnik, 74-godišnjakinja je teže ozlijeđena.