Po autocesti, brzinom od 240 km/h

Slika PU_VS/Brzina/policija03.jpg

U četvrtak, 27. rujna u 12.51 sat na autocesti A-3 Zagreb - Lipovac, zatečen je 32-godišnji srpski državljanin, koji je upravljao osobnim vozilom marke „Mercedes“, srpskih registracijskih oznaka, brzinom od 240 km/h.

 Foto: ilustracija

U četvrtak, 27. rujna u 12.51 sat  na autocesti A-3 Zagreb - Lipovac, na području općine Bošnjaci, od strane policijskih službenika, u prekoračenju brzine zatečen je 32-godišnji srpski državljanin, koji je  upravljao osobnim vozilom marke „Mercedes“, srpskih registracijskih oznaka, brzinom od 240 km/h, na mjestu gdje je najveća dozvoljena brzina kretanja vozila 130 km/h. 

Vozaču, 32-godišnjem srpskom državljaninu  uručen je prekršajni nalog, naplaćena novčana kazna u iznos od  3 000,00 kuna, te izrečena zaštitna mjera zabrane korištenja inozemne vozačke dozvole na području Republike Hrvatske u trajanju od 12 mjeseci.



Stranica